#

Kurumsal
Hakkı Kantarcı A.Ş.

Hakkımızda

Hakkı Kantarcı A.Ş., 1982 yılında Konya/Akşehir’ de temelleri atıldığından beri toptan perakendecilik ve turizm alanlarında faaliyet gösteren dengeli yapısı, ihtiyatlı yönetim anlayışı ve mali gücü ile kendisini kanıtlamış, saygın aile şirketlerinden biridir. Temelleri şirkete ismini veren Hakkı Kantarcı tarafından atılan firma, ticari faaliyetine  Konya/Akşehir’de alkollü ve gazlı içecek dağıtımı ve çeşitli firmaların perakende toptancılığı ile başlamıştır. 

Şirket  Turizm sektöründeki ilk yatırımını 2004 yılında 115 odalı 4 yıldızlı White City Beach Hotel ile gerçekleştirmiş olup ikinci turistik tesis yatırımına 2013 yılında Alanya Türkler beldesinde 5 yıldızlı 210 odalı White City Resort Hotel ile devam etmiştir Günümüzde Hakkı Kantarcı A.Ş.  Akşehir Konya da bölge distribütörlükleri - çeşitli firmaların toptan gıda satış dağıtım pazarlama ve bünyesindeki turistik tesisler ile birlikte faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır. İnsan kaynakları ve tesis yatırımlarıyla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermektir.

Vizyonumuz

Otelcilik sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda fark yaratan ve kalitesiyle bilinen bir şirket olmak.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.

Kalite Politikamız

Firmamız için kurumsal sosyal sorumluluk konusu çok önemlidir. Amacımız yatırımcılarımızın gelirlerini maksimize ederken, yatırımların çevreye olan etkilerini minimize etmektir.

Özellikle otel projeleri yüksek seviyede enerji kullanır, katı ve sıvı atıklar üretir. Hakkı Kantarcı A.Ş. yürüttüğü tüm projelerdeki enerji, su vb tüm kaynakların sürdürülebilir olmasına özen gösterir.

Otellerimiz “Greening Hotels” – “Yeşillenen Oteller” tarafından sertifikalandırılmıştır.

Greening Hotels (Yeşillenen Oteller) Projesi, 2009 yılında Dünya Su Forumu katılımcılarına yönelik TUROB ve Bureau Veritas işbirliği ile başlamış ve sonrasında Sürdürülebilirlik Akademisi iş birliği ile büyümeye devam eden Yeşillenen Oteller (Greening Hotels); TUROB, Sürdürülebilirlik Akademisi ve Bureau Veritas ortak projesi olarak, yeşil konaklama tesislerinin sayısını artırmayı hedeflenmektedir.

Hakkı Kantarcı Turizm

Eğlence, wellnes-bakım ve mükemmel tatlar deneyimleyeceğiniz, akdenizin kalbi Alanya'da 5 yıldızlı White City Resort Hotel - Türkler ve 4 yıldızlı White City Beach Hotel - Konaklı'da butik bir tatil keyfi. Tatilinizin tadını White City tecrübesi ve konforuyla yaşamaya hazır olun. Yüksek kalite standartlarında tatili uygun fiyatlarda yaşama deneyimi , White City deneyimi sizi bekliyor..

Hakkı Kantarcı Toptan Satış Pazarlama

Hakkı Kantarcı, Konya/Akşehir’de ve yakın bölgede alkollü ve gazlı içecek dağıtımı ve çeşitli firmaların toptan gıda satış pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Haberler

Türkiye'nin En Büyük Hizmet İhracatçısı

Tarih: 10 Ocak 2019

Türkiye İhracatçılar Meclisinin düzenlediği 2017 yılı TÜRKİYE’NİN 500 BÜYÜK HİZMET İHRACATÇISI listesinin genel sıralamasında 273. sektör sıralamasında 24. sırada yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.


Nasreddin Hoca'lı Fuar Tanımları

Tarih: 6 Mart 2018

Hakkı Kantarcı A.Ş. turizm sektöründe sadece kendi ürünlerini tanıtmakla kalmayıp; tanıtım faaliyetlerine ismini de aldığı şehir olan Akşehir’in büyük düşünür ve bilgini olan Nasreddin Hoca’yla birlikte devam etmektedir.

Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU'nun Katılımıyla ITB Berlin Fuarı

Tarih: 10 Mart 2017

Dışişleri bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu değerli katılımlarıyla ITB Berlin Turizm Fuarı’nda Türkiye standı açılışını gerçekleştirmiştir. White City Hotels ailesi olarak standımıza yapmış olduğu ziyaret bizlere şeref vermiştir.

#

Hakkı Kantarcı Turizm
Takip Edin!

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin!

İnsan Kaynakları

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun. Sizinle İletişim Kuralım.

Cv Ekleyin (.pdf, .doc veya .docx formatında olmalıdır.)

#

Hakkı Kantarcı Toptan Satış Pazarlama

Tel: 0332 813 50 05

Fax: 0332 812 6576

Mail: info@hakkikantarci.com.tr

Adres: Seyran Tepe Mah. Konya Afyon Karayolu Bulv. No:46 DOĞRUGÖZ -AKŞEHİR-KONYA

WHITE CITY RESORT

Tel: 444 36 32

Fax: +90 242 517 30 78

Mail: info@whitecityresort.com

Adres: Türkler Mah. Yılmaz Sokak No:22 07407 Alanya ANTALYA / TÜRKiYE

WHITE CITY BEACH

Tel: 444 36 32

Fax: +90 242 565 11 88

Mail: info@whitecitybeach.com

Adres: Konaklı Mah. Arıkan Sokak No:1 07400 Alanya ANTALYA / TÜRKiYE

İletişim Kurun!

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun.